Previous Next

خدمات ضدعفونی منزل و محل کار - ضدعفونی کرونا

ضدعفونی کرونا | بروز رسانی اردیبهشت ۱۴۰۰ .

🛑 ضدعفونی کرونا

سمپاشی یاران سبز، معتبر ترین شرکت ضدعفونی کرونا در تهران با استفاده از خدمات ضد عفونی منزل و محل کار، باشگاه های ورزشی، آرایشگاه ها و دیگر اماکن عمومی با بهترین مواد ضد عفونی کرونا در تهران جزء بهترین شرکت ضدعفونی کننده در تهران می باشد. برای اطلاعات بیشتر مقاله زیر را مطالعه کنید.

ویروس کرونا، ویروس خطرناکی است که از شهر ووهان چین شروع شده و هزارن نفر را در سراسر چین به خود درگیر کرده است و شهر ووهان و برخی شهرهای دیگر چین قرنطینه شدند. منشا این بیماری هنوز مشخص نمی باشد. البته منشا اصلی ویروس کرونا را غذای یک رستوران در ووهان چین به نام سوپ خفاش می ‌دانند. ویروس کرونا گروه بزرگی از ویروس‌ها می باشند که خفاش‌ها، خوک‌ها و پستانداران کوچک را آلوده می‌کنند. توجه کنید که قدم اول برای مقابله با شیوع ویروس کرونا این است که آرامش داشته باشید و سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید و بهداشت فردی را رعایت کنید. در این مقاله ضدعفونی کردن منازل جهت پیشگیری از ویروس کرونا را شرح داده ایم.

 

چه مکان هایی نیاز به ضد عفونی دارند؟

 

🛑 چه مکان هایی نیاز به ضد عفونی دارند؟

تمامی مکان های عمومی که رفت و آمد در آنجا انجام میگیرد مستعد این هستند که ویروس کرونا در آنجا منتشر شود. شما برای راحتی خیال خود و مشتریان و ارباب رجوع خود می توانید با استفاده از خدمات ضدعففونی منزل و محل کار که توسط گروه کنترل آفات وضد عفونی یاران سبز ارائه می شود استفاده کنید.

✔️ اماکنی از قبیل:

 • کارخانجات
  ادارات
  دفاتر کار
  آرایشگاه ها
  باشگاه ها و اماکن ورزشی
  و …

 

🛑 ضدعفونی کرونا در ورزشگاه آزادی


ضدعفونی کرونا در مجموعه ورزشی بانوان

 

✔️ ضدعفونی منزل

 

شرکت ضدعفونی کرونا (سمپاشی یاران سبز) در راستای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا تمهیداتی برای نیرو های شرکت در نظر گرفته است. گروه کنترل آفات وضد عفونی یاران سبز، جهت ضدعفونی منزل شما راهکارهایی را در نظر گرفته و آماده خدمات رسانی به شما می باشد. نیروهای متخصص گروه کنترل آفات وضد عفونی یاران سبز تمام نکات ایمنی در مورد بیماری کرونا را رعایت می کنند و در صورت مشاهده هرگونه نشانه و یا علائم بیماری در این نیروها بلافاصله نسبت به توقف آن اعزام نیرو اقدام خواهد کرد.

تمامی نیروهای شرکت ضدعفونی سمپاشی یاران سبز، قبل از شروع عمل نظافت، دستان خودشان را به طور کامل ضدعفونی می کنند و از ماسک و دستکش استفاده می کنند. نیروهای نظافتی گروه کنترل آفات وضد عفونی یاران سبز، در هنگام نظافت از مواد ضدعفونی کننده ، برای ضدعفونی منزل استفاده می کنند و تمام وسایلی که با آنها کار کرده اند از جمله دستمال ، مایع ، وایتکس و .. را مجددا ضدعفونی می کنند.


✔️ علائم و نشانه های ویروس کرونا چیست؟

 ✔️ علائم و نشانه های ویروس کرونا چیست؟

 


✔️ضدعفونی کرونا در آرایشگاه ها

 

 

با استفاده از خدمات شرکت ضدعفونی کرونا در اماکن عمومی ، گروه کنترل آفات وضد عفونی یاران سبز می تواند در اسرع وقت با حضور متخصصین خیال شما و مشتریانتان را بابت انتقال ویروس کرونا راحت کند. متاسفانه انتقال ویروس کرونا در آرایشگاه ها به راحتی انجام میگیرد، ولی به راحتی می توان با خدمات ضدعفونی کرونا گروه کنترل آفات وضد عفونی یاران سبز از انتقال این بیماری مهلک جلوگیری کرد.
راه های انتقال ویروس کرونا

عطسه و سرفه از مهمترین وشایع ترین روش های انتقال ویروس کرونا می باشد. همچنین ویروس کرونا از طریق ارتباط مایع و مخاط بیمار انتقال می یابد. از آنجا که ویروس کرونا از نظر وزنی سنگین است بر روی اجسام می نشنید و لازم است که مهمترین راه انتقال یعنی دهان را دائما ضدعفونی کرده و دستان خودتان را به صورت مرتب بشوئید. این روزها دغدغه افراد پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا است. مسئله‌ای که ترس از این ویروس را بالا برده ، سرعت انتقال و شیوع آن است. ویروس کرونا از ویروس‌های مقاومی است که طول عمر بالایی دارد. طبق نتایج تحقیقات ویروس کرونا به مدت تقریباً ۹ روز روی انواع سطوح فلزی، چوبی، پلاستیکی و … ماندگار است.

اما یکی از مسائل مهم برای مقابله با ویروس کرونا و هر ویروس مقاوم دیگر ضدعفونی منزل و محیط کار است. که این کار توسط شرکت ضدعفونی سمپاشی یاران سبز انجام میگیرد.

 

 

 

✔️ ضدعفونی کرونا در باشگاه های ورزشی

 

باشگاه ها و اماکن ورزشی از دیگر اماکن پرتردد می باشند. شرکت ضدعفونی کرونا (سمپاشی یاران سبز) سعی بر این دارد که شما، مشتریان خود را حفظ نموده و از طرفی مشتریان شما بتوانند با خیال راحت به فعالیت های ورزشی خود بپردازند.

شرکت ضدعفونی سمپاشی یاران سبز علاوه بر خدمات ضدعفونی منزل با استفاده از پکیج ضد عفونی باشگاه ها و اماکن ورزشی راه های انتقال ویروس کرونا را با از بین بردن اصل ویروس کرونا می بندد.
ضدعفونی کردن منزل و محل کار جهت پیشگیری از ویروس کرونا

همه ما در روز برای کارهای مختلف مثل خرید،کار بانکی و … به بیرون از خانه می رویم، در شرایطی مثل الان که ویروس کرونا به شدت شیوع پیدا کرده باید بعد از برگشت به خانه بلافاصله وسایل را ضدعفونی کنیم. مواد غذایی که از سوپرمارکت و یا فروشگاه‌های زنجیره‌ای خریداری می‌کنید در معرض آلودگی و میکروب قرار دارد، بعد از خرید بسته‌های مواد غذایی مثل ماکارونی، بطری شیر، رب گوجه و … را با یک دستمال آغشته به مواد ضدعفونی، تمیز کنید و بعد در یخچال و کابینت قرار دهید. میوه و سبزیجات را نیز قبل از قرار دادن در یخچال شسته و ضدعفونی کنید، محیط سرد و تاریک یخچال و فریزر محل خوبی برای ماندگاری ویروس کرونا است.

 

✔️ ضدعفونی منزل و محل کار


قسمت هایی از منزل که توسط شرکت ضدعفونی سمپاشی یاران سبز پاکسازی میگردد

در زمان انجام خدمات ضدعفونی منزل با توجه به تجربه متخصصین ضدعفونی گروه کنترل آفات وضد عفونی یاران سبز مکان هایی از منزل که ضدعفونی می شوند به شرح ذیل می باشند.

 

حمام و سرویس بهداشتی محل مناسبی برای تجمع باکتری باشند و باید ضدعفونی شوند، روشویی دستشویی، توالت فرنگی در تماس مستقیم با افراد هستند، بنابراین باید تمیز و ضدعفونی شوند. پس به نیروهای نظافتی که به منزل شما می آیند باید اول ضدعفونی کردن حمام و سرویس بهداشتی و ضد عفونی کردن دیوار و کاشی‌ها، سقف، کف، سینک دستشویی، پرده حمام، فن تهویه و سردوش به این نیروها یادآور شوید.
تمیز و ضد عفونی کردن دستگیره‌های در، پنجره، کمد و کلیدهای برق نرده پله ها، شیر آب، دستگیره یخچال و فریزر و … که در تماس با افراد است و امکان آلوده شدن آنها به ویروس کرونا بالا است.
انواع سطوح خانه و آشپزخانه، ریموت کنترل های لوازم الکترونیکی منزل، تلفن، تلویزیون، میزها و مبل که در ارتباط زیاد با دست هستند باید تمیز و ضد عفونی شوند.
ضدعفونی کردن اسکاچ و اسفنج های ظرفشویی زیرا اسفنج ها در صورت آلوده بودن، میکروب ها را به همه افراد خانه منتقل می کنند.
دسته کلید، کیبورد کامپیوتر، هندز فری و گوشی‌های تلفن همراه و …. حتما باید با محلول ۶۰ درصد الکل ضد عفونی شوند.
ملحفه‌ ها، روتختی، روبالشی‌ها، حوله‌های دستشویی و حمام باید توسط شرکت ضدعفونی کرونا پاک گردد.


✴️ اسباب‌ بازی‌های بچه‌ها

درب و پنجره‌ها را در هنگام ضدعفونی منزل توسط گروه کنترل آفات وضد عفونی یاران سبز به مدت چند دقیقه باز بگذارید. تا هوای آلوده و میکروبی از فضا خارج شده و هوای تمیز و تازه جایگزین شود. یکی از راه‌های تولید و تکثیر انواع ویروس و میکروب در فضاهای بسته، عدم جریان هوای پاک و تمیز است. نیروهای نظافتی گروه کنترل آفات وضد عفونی یاران سبز برای ضدعفونی کردن منازل از مواد شوینده آنتی باکتریال استفاده می کنند که قابلیت از بین بردن ویروس‌ها، پاک کردن جرم‌ها و میکروب‌ها را دارند و علاوه بر خاصیت شویند‌گی، ضدعفونی کننده نیز هستند.

در آخر این نکته را یادآوری می شویم که نکاتی که در بالا گفته شد بخشی از مواردی بود که به منظور ضدعفونی منزل و از بین بردن ویروس‌ها و میکروب زدایی باید انجام دهید و چه بهتر که این کار حساس و طاقت فرسا را به شرکت نظافتی سمپاشی یاران سبز سپرده تا با نیروهای کارآزموده و باتجربه به طور صحیح به میکروب ‌زدایی پرداخته و هرآنچه که برای از بین بردن باکتری‌ها لازم می باشد را انجام دهند.

توصیه شرکت سمپاشی سمپاشی یاران سبز به شما این است که با رعایت بهداشت فردی از ورود این بیماری به بدن خودداری کرده و تا حد امکان محیط منزل و کار را ضدعفونی کنید. جهت استفاده از خدمات ضدعفونی منزل و محل کار نیازمن یک ضدعفونی و پاکسازی حرفه ای می باشد که گروه کنترل آفات وضد عفونی یاران سبز در جهت ضدعفونی کردن این محیط ها اقدامات لازم را برای شما انجام می دهد و همینطور نکات بهداشتی را به شما آموزش می دهد.

 

 

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما


سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد ضدعفونی کرونا | بروز رسانی اردیبهشت ۱۴۰۰ چه می دانید؟

دوست عزیز سمپاشی یاران سبز با بیش از 10 سال تجربه در ضدعفونی جهت کرونا و سمپاشی حشرات آماده خدمت رسانی می باشد.


آیا در مورد سمپاشی اطلاعات کافی دارید؟

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


پرداخت وجه، به چه صورت است ؟

دوست عزیز پس از ثبت سفارش شما فاکتور فروش صادر می شود و پس از واریز وجه، سفارش شما برای واحد پشتیبانی و خدمات دستور کار صادر می شود.


جستجو

No Internet Connection