سمپاشی سوسک فاضلابی | تضمینی 100%

سمپاشی سوسک فاضلابی | تضمینی 100%


سمپاشی سوسک فاضلابی | تضمینی 100% | بروز رسانی اردیبهشت ۱۴۰۰ .سمپاشی سوسک

می توان گفت سوسک ها بزرگترین خانواده ی گروه حشرات هستند. بسیاری از مردم از نام سوسک برای انواع سوسک ها استفاده می کنند. در حالیکه سوسک ها (beetle) دارای تفاوت های ظاهری با سوسک های حمام یا سوسری (cockroach) هستند. سوسک ها لایه ای محکم به عنوان محافظ بر روی بال های خود دارند در حالیکه ، سوسری ها فاقد این لایه هستند و شاخک های آنها اندکی متفاوت هست. این حشرات موذی گاهی در ساختمان های مسکونی و ادرای و ... یافت می شوند که می توانند بسیار آزار دهنده و چندش آور باشند. سوسک ها معمولا در جاهای کم نور و دور از چشم منازل زندگی می کنند و تقریبا می توانند از هر چیزی تغذیه کنند. سمپاشی سوسک ، سمپاشی سوسک ریز در حیطه ی تخصص گروه شرکت سمپاشی یاران سبز است که با قیمت سمپاشی سوسک ارزان، با ماندگاری طولانی قادر به سمپاشی محل مورد نظر شما است.

سمپاشی سوسک

 

انواع سوسک

سوسری آلمانی ( گونه "بلاتلا ژرمانیكا") و یا سوسک ریز: از کوچکترین انواع سوسک های خانگی هستند، به رنگ های زرد تا طلایی وجود دارند. این سوسری مختص آشپزخانه ها بوده و اغلب دردسر رستوران ها و شیرینی پزی ها و منازل می باشد. این گونه نسبت به سموم معمول ایجاد مقاومت کرده است ، لذا جهت ریشکنی آن روش های خاصی اخذ می شود. این سوسک ها در برابر سموم نسبت به بقیه مقاوم ترند، اما جای نگرانی نیست! در صورت وجود مشکل می توانید به گروه سمپاشی یاران سبز اعتماد کنید.

سوسری آمریکایی (گونه "پریپلانتا امریكانا"): این انواع با طول 5-7 سانتیمتر به رنگهای قهوه ای تا قرمز دیده می شوند. دارای بال های رشد یافته کامل هستند. همان سوسک های فاضلاب هستند که منشا فاضلاب دارند و جهت ریشه کنی کامل علاوه بر مجاری فاضلاب محل های عبور و مرور این حشرات می بایست سم پاشی شود.

سوسری شرقی: دارای رنگ تیره با بدن پهن و مسطح است.

 

سمپاشی سوسک ریز

سمپاشی سوسک ریز

سوسک ریز یکی از انواع سوسری ها با سایز حدود  1تا 1.5 هستند. این سوسری ها از رنگ زرد مایل به قهوه ای تا سیاه دیده شده اند. برخی از آنها دارای بال هستند. این حشرات گرما را دوست دارند و در مکان های تولید غذا مانند رستوران ها بیشتر یافت می شوند. برای پیشگیری از ورود این سوسک ها به منزلتان باید بهداشت منزل را تا حد امکان رعایت کنید، حتما خرده های غذا را جارو کنید و هر از گاهی زیر صندلی ها ، میز و تخت را جارو بکشید. این سوسک ها در درزها و جاهای گرم تخم ریزی می کنند. در صورت مشاهده ی این سوسک ها در منزلتان بایز از سمپاشان حرفه ای سمپاشی سوسک کمک بخواهید. یاران سبز ، گروه سمپاشی سوسک در تهران ، با بهره گیری از تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته از سموم مناسب با ماندگاری طولانی برای سمپاشی سوسک ریز ، سمپاشی سوسک فاضلاب و ... استفاده می کنند.

 

سوسک فاضلابی

سوسک های حمام و فاضلاب در اصطلاح حشره شناسی با نام سوسری معروف هستند. سوسری ها از متداوترین آفات در بسیاری از
خانه ها و ساختمان ها هستند ، که در طول شب برای جستجوی غذا در آشپزخانه ها، انبارهای مواد غذایی، ظرف های زباله و فاضلاب دیده می شوند، و بعلت عادات کثیف و بوی نا مطلوب از آفات به شمار می آیند.

سوسک ها عامل انتقال بیماری

سـوسـری ها از آفات مهمی محسوب می شوند كه ازكثافات،غـذاهای فـاسد،پارچه وچسب كتاب تغذیه نموده،قسمتی ازغــذای هضم نشده خود را برمیگردانند، به دفع مدفـوع روی غذا عادت دارند،ازدهان وغدد خود مادها ی ترشح می كنند كه درمسیر حركت آنها و منابع غذاییشان بوی ماندگار و نامطبوعی ایجادمی كنند.
ســوســری ها با آلــوده كردن مـوادغذایی ازطـریق عـوامـل بیمـاری زای مـوجود درتوالت ها،زباله ها،و . . .،عامل انتقال :

  • بیماری های باكتریایی: اسهال - دیسانتری -وبا -تبتیفوئید
  • بیماری های ویروسی: -فلج اطفال
  • حمل تخم كرمهای انگلی
  • و نیز واكنش های آلرژیك مانند ناراحتی پوستی،خارش،تورم پلك و ناراحتی های تنفسی


راه های پیشگیری

در درجه ی اول، تمیز نگه داشتن محل اهمیت بسیاری دارد، مدام محل را جارو بکشید.

شستشو و پاك كردن كلیه سطوح،وسایل،ظروف وسطل های زباله، ابتداب امواد پاك كننده مانند پودر ومایع ظرفشویی (به منظورحذف چربی وسایر مواد آلی كه منبع تغذیه حشرات می باشند)،سپس ضدعفونی آنها بامواد ضدعفونی كننده مانند پودر پركلرین و وایتكس (جهت ازبین بردن میكروب ها).

بررسی بسته بندیها،شانه های تخم مرغ،كارتن هاو نیزالسبه شسته شده و مبلمان قبل از ورود به ساختمان.

استفاده از زباله دان های دردار و قابل شستشو و استفاده ازكیسه زباله،

جمع آوری و نگهداری موادغذایی درظروف درپوشدار دركابینت ویخچال،

استفاده از انبارها و زیر زمینه ای فاقد رطوبت و آب.

حتما از درپوش برای کف آشپزخانه استفاده کنید.

باقی مانده ی غذا را در یخچال نگهداری کنید.

مسدودكردن شكاف های كف اتاقها،

روزنه های اضافی را بپوشانید.

پانوشت: سمپاشی ، سمپاشی منازل ، شرکت سمپاشی ، سمپاشی ساس ، سمپاشی سوسک ریز ، سمپاشی سوسک ، سمپاشی موش

| بروز رسانی اردیبهشت ۱۴۰۰

Categories

cockroaches

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد سمپاشی سوسک فاضلابی | تضمینی 100% | بروز رسانی اردیبهشت ۱۴۰۰ چه می دانید؟

دوست عزیز سمپاشی یاران سبز با بیش از 10 سال تجربه در ضدعفونی جهت کرونا و سمپاشی حشرات آماده خدمت رسانی می باشد.


آیا در مورد سمپاشی اطلاعات کافی دارید؟

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


پرداخت وجه، به چه صورت است ؟

دوست عزیز پس از ثبت سفارش شما فاکتور فروش صادر می شود و پس از واریز وجه، سفارش شما برای واحد پشتیبانی و خدمات دستور کار صادر می شود.


منابع
  1. " سمپاشی سوسک فاضلابی | تضمینی 100% " .

 


No Internet Connection