سمپاشی ساس تختخواب | تضمینی 100%

سمپاشی ساس تختخواب | تضمینی 100%


سمپاشی ساس تختخواب | تضمینی 100% | بروز رسانی اردیبهشت ۱۴۰۰ .اهمیت سمپاشی ساس

 سمپاشی ساس از اقدامات مهم برای از بین بردن این حشرات سمج می باشد. این حشرات بدن بیضی شکل دارند با طول حدود 4-5 میلیمتر. این حشرات پس از تغذیه از خون بدنشان کشیده تر می شود. فیزیولوژی بدن این حشرات این امکان را به آنها می دهد تا به راحتی در درز ها و شکاف های وسایل مانند مبلمان ، رختخواب و ساکن شوند. ساس ها هنگام شب از خون انسان تغذیه می کنند. به همین خاطر هست که در ابتدا پی بردن به وجود این حشرات کار دشواریست.

سمپاشی ساس روش قطعی برای رهایی  از شر این حشرات مزاحم است. باید توجه داشت که سمپاشی ساس توسط کارشناسان شرکت های سمپاشی دارای مجوز صورت گیرد. شرکت سمپاشی یاران سبز با بهره گیری از حرفه ای ترین کارشناسان و بروزترین متد های سمپاشی ساس ، با یک برنامه ریزی کامل و اصولی قادر به سمپاشی ساس منازل شما می باشند.

 سمپاشی ساس

انواع ساس

متداول ترین ساس ها ، ساس تختخوابی می باشد.  نام علمی آنها Cimex lectulariusl می باشد. این حشرات انگلی کوچک سازگاری بسیاری با محیط زندگی انسان دارند.

ساس پرستویی ، ساس مرغ مکزیکی ، از دیگر انواع ساس هستند. در صورت مشاهده ی این موجودات سمج ، سریعا با کارشناسان سمپاشی تماس بگیرید. سمپاشی ساس به صورت تضمینی از تخصص های شرکت های سمپاشی یاران سبز می باشد .

علائم تشخیص وجود ساس

گزش و خارش

علائم تشخیص این حشرات دشوار است اما غیر ممکن نیست. چون علائمی بر جای میگذارند. از علائم گزش این حشرات میتوان به وجود آنها شک کرد اما نمیتوان مطمئن بود چون گاهی جای گزیدگی روی بدن افراد باقی نمی ماند.

وجود لکه هایی روی ملحفه یا روبالشی

ساس ها از خود لکه هایی بر جای می گذارند. در صورت مشاهده ی این لکه ها می توانید ساس ها هم پیدا کنید.

پوسته های به جا مانده

وجود پوسته هایی در اثر نیش ساس که قهوه ای رنگ هستند، احتمال وجود ساس را قطعی تر می کند.

ساس ها حتی می توانند در تمیزترین منازل هم یافت شوند.

چرخه ی زندگی ساس

در اماکن اقامتی مانند منازل ، هتل ها، خوابگاه ها ،  و ... یافت می شوند. در شب فعالیت خود را شروع می کنند و از خون انسان و حیوانات تغذیه می کنند. یک ساس بالغ روزی 2تا 3 تا تخم می گذارد. یعنی کلا در طول زندگی حدود 200 تا500  تخم می گذارند. تخم ها سفید رنگ هستند و در شکاف و درز های مبلمان ، دیوار و پشت کاغذ دیواری قرار داده می شوند. بستگی به درجه حرارت تخم ها در مدت زمان  9 تا10 روز باز می شوند. میزان منابع خون برای ساس ها در زمان تولید مثل آنها موثر است. با توجه به تخم گذاری ساس ها هر چه سریعتر به وجود ساس ها پی ببرید به نفعتان است. بعد از آن حتما با کارشناسان سمپاشی ساس تماس بگیرید و هر چه سریعتر اقدام به سمپاشی منازل یا هر مکان آلوده نمایید.

 سمپاشی ساس تختخوابی

 

روش های مبارزه با ساس

بهترین و مطمئن ترین راه برای مبارزه با این حشرات سمج سمپاشی اصولی ست. شرکت سمپاشی معتبر باید دارای مجوز های وزارت بهداشت باشند. راه ها ی دیگری از جمله حرات، سرما گاهی می تواند برای مبارزه با این حشرات مفید باشد. شرکت سمپاشی یاران سبز با متخصصین حرفه ای و بروزترین روش های سمپاشی ،خیلی راحت و بدون ضرر شما را از شر این هیولاها راحت می کنند. کارشناسان یاران سبز محل آلوده را به دقت بررسی می کنند و بهترین روش سمپاشی را برای سمپاشی ساس برای شما انتخاب می کنند.

 

عادات و رفتار شناسی ساس های تخت خواب
هر 2 جنس نر و ماده خونخوارند و بر روی انسان تغذیه می کنند و در صورت عدم دسترسی به انسان از خون حیوانات مختلف مانند خرگوش ، موش ، خفاش ، مرغ و خروس و پرندگان دیگر به عنوان غذا استفاده میکنند ساسها می توانند گرسنگی را برای مدت طولانی تحمل کنند از این جهت می توانند در ساختمانهای قدیمی خالی از سکنه به حیات خود ادامه دهند. ساسها معمولا هنگام شب و قبل از طلوع آفتاب خونخواری می کنند و اگر خیلی گرسنه باشند روزها نیز مبادرت به خونخواری می نماید. مدت خونخواری 5-4 دقیقه است ساسها روزها در نقاط تاریک مانند شکاف درزها ، وسایل منازل ، دیوارها، سقف ها ، درزیرکاغذ دیواری ، لابلای کفپوش های چوبی ، فضای بین تشک و تختخواب ، درزهای تشک و بالش و رختخواب مخفی می شوند. ساسها به طور دسته جمعی زندگی میکنند به تعداد زیاد در یک محل یافت می شوند ساس ماده حداکثر 500 تخم در طول عمر خود می گذارد. بازشدن تخم ها در شرایط مطلوب در طول 1 هفته صورت میگیرد ولی اگر دما پایین تر از 14 درجه سانتیگراد باشد تخم ها شکفته نمی شوند. ساسها (متامرفوز)یا دگردیسی ناقص دارند بعد از شکفته شدن تخم نوزادی که از تخم خارج می شود کاملا شبیه به بالغین است فقط اندازه کوچک و به رنگ زرد است که نمف نامیده می شود ساسها 5 مرحله نمفی دارند و در هر مرحله بایستی یک یا چندبار خونخواری کند و پس از رشد جلد اندازی نماید و به مرحله دیگر وارد شود. ساسها از خود ماده ای با بوی خاص ترشح می کنند که در خانه های آلوده بوضوح احساس می شود. وجود لکه های قهوه ای یا سیاه روی ملحفه ، لباس ، دیوار و کاغذ دیواری نشان دهنده وجود ساس در محل می باشد .
با بازدید شکافها ، درزها كه محل اختفای ساس ها است ، دیدن ساسهای بالغ زنده ، نمف و یا پوسته جلدآنها ، وجود ساس در محل اثبات می شود.
ساسها قدرت انتشار محدودی دارد و انتشار آنها از طریق حرکت صورت می گیرند0 چون حرکت آنها آهسته است مگر هنگامی که تحریک شوند . ساسها بطور معمول با وسایل منزل ، فرش ، وسایل خواب ، لوازم چوبی دست دوم ، چمدان ، کتاب و ... از محلی به محل دیگر وارد شده و به راحتی منتشر می شوند.

سمپاشی ساس به تخصص نیاز دارد و کار هر کسی نیست. سمپاشی ساس در شرکت سمپاشی یارن سبز بسیار مقرون به صرفه می باشد

اهمیت پزشکی و مبارزه با ساس های تخت خواب

آزار گزش – عکس العمل افراد نسبت به گزش ساسها متفاوت است وممكنست از خارش جزیی
تا حساسیت های بسیار شدید بروز نماید.
ساسها به سبب داشتن خرطوم سخت و بلند از روی لباس و ملحفه نیز خونخواری میکنند
2- در انتقال هپاتیت B می توانند نقش داشته باشند.
3- چون ممكنست به صورت دسته جمعی بر روی افراد خونخواری نمایند ایجاد کم خونی و کمبود آهن در بچه ها می نماید
4-به جز موارد فوق ساسها بیماری خاصی را منتقل نمی کنند.
ساس ها حشراتی هستند که به سادگی از بین نمیروند و نیاز به سمپاشی تخصصی دارند
پیشگیری در برابر ساس های تختخواب
1- هنگام خرید لوازم چوبی دست دوم کلیه شکافها و درزها بازدید شود.
2- هنگام خرید فرش ، پشتی (دست باف و ماشینی) دست اول و دوم دقت شود و بازدید بعمل آید.
3- هنگام مسافرت قبل از استقراردر محل فرشها ، رختخواب ها ، کمد لباس و ..بازدیدشود تا از عدم وجود ساسها اطمینان حاصل شود.

مبارزه و اقدامات کنترلی ساس تخت خواب
سمپاشی کف اطاقها ، دیوار،کلیه درزها و شکافهای موجوددر منازل ، وسایل منازل با استفاده از سموم بهداشتی و بی خطر با کارایی مناسب
2- سمپاشی لوازم خواب تشک ، خصوصا" لوازم خواب بچه ها
3- استفاده از دستگاه های الکتریکی دور کننده حشرات برای دور کردن ساسها خصوصا دراطاق کودکان.
4-مه پاشی و ضد عفونی خوابگاهها

پانوشت: سمپاشی ، سمپاشی ساس ، شرکت سمپاشی ، سمپاشی حرفه ای ساس ، سمپاشی ساس تضمینی ، سمپاشی موش

| بروز رسانی اردیبهشت ۱۴۰۰

Categories

bed-bugs

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد سمپاشی ساس تختخواب | تضمینی 100% | بروز رسانی اردیبهشت ۱۴۰۰ چه می دانید؟

دوست عزیز سمپاشی یاران سبز با بیش از 10 سال تجربه در ضدعفونی جهت کرونا و سمپاشی حشرات آماده خدمت رسانی می باشد.


آیا در مورد سمپاشی اطلاعات کافی دارید؟

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


پرداخت وجه، به چه صورت است ؟

دوست عزیز پس از ثبت سفارش شما فاکتور فروش صادر می شود و پس از واریز وجه، سفارش شما برای واحد پشتیبانی و خدمات دستور کار صادر می شود.


منابع
  1. " سمپاشی ساس تختخواب | تضمینی 100% " .

 


No Internet Connection