آمار

اصول سمپاشی

یکی از مسائل مهمی که با گرم شدن هوا مطرح است، وجود آفات و حشرات موذی می باشد. در این مواقع لزوم سمپاشی منازل و سایر اماکن ضرورت می یابد. نکته ی مهم در سمپاشی این است که در این مواقع، بسیاری افراد با استفاده از روش های خطرناک و مواد سمی، اقدام به سمپاشی می نمایند. سمپاشی اگر طبق اصول خود انجام نگیرد می تواند خطرات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. سمپاشی غیر اصولی می تواند به سلامت افراد خانواده خصوصا خانم های باردار، کودکان، افراد بیمار آسیب جدی وارد کند.

شرکت های سمپاشی با کارشناسان حرفه ای خود ، از اصول سمپاشی آگاه می باشند و تمام نکات قبل سمپاشی، حین سمپاشی و بعد سمپاشی را کاملا رعایت می کنند به خاطر داشته باشیذد که حتما از شرکت های سمپاشی دارای مجوز سمپاشی کمک و مشاوره بگیرید.
شرکت سمپاشی یاران سبز از شرکت های سمپاشی دارای مجوز می باشد که نسبت به اصول ایمنی سمپاشی بسیار حساسیت به خرج می دهد. کارشناسان شرکت سمپاشی یاران سبز آموزش های لازم را برای یک سمپاشی اصولی می دانند و نیز صاحب خانه را برای مراقبت های بعد از سمپاشی آگاه می کنند

spraying caution

پس از سمپاشی، فضای آلوده شده باید خالی از سکنه باشد. سم تا زمانی که رطوبت دارد می تواند برای سلامتی خطرناک باشد.توصیه یاران سبز این است که تا 48 ساعت از قرار گرفتن در فضای سمپاشی شده خودداری نمایید، مخصوصا کودکان، خانم های باردار،و افرادی که دارای حساسیت و آلرژی پوستی می باشند.

رختخواب ها را پهن کرده و در و پنجره ها را باز کنید تا در معرض هوا قرار گیرند و همچنین پس از برگشتن به خانه دچار مشکلات تنفسی نشوید.

برخی افراد سمومی که از عطاری ها تهیه می کنند می توانند تا 40 سال در محل باقی بماند و آسیب جدی به محیط زیست بزند.

دقت کنید حتما موارد لازم و گفته شده را رعایت کنید و مراقب سلامت خود و محیط زیست باشید.

سمپاشی
سمپاشی سوسک ریز
سمپاشی سوسک درشت
سمپاشی منازل تهران
سمپاشی ساس
سمپاشی موریانه
سمپاشی در شیراز
طراحی وب و تبلیغات اینترنتی
هاستینگ تخصصی جوملا و وردپرس