گروه سمپاشی یاران سبز 1400

سمپاشی منازل در اصفهان |100% تضمینی | بروز رسانی اردیبهشت ۱۴۰۰ .

گروه سمپاشی یاران سبز

 

سمپاشی ساس ، حرفه ای و تضمینی

به نظر شما آیا ممکن است بتوانید خودتان ساس ها را از بین ببرید؟ خلاص شدن از دست ساس ها کار دشواری است. علت این است که این حشرات به خوبی پنهان می شوند. ساس ها به سرعت تکثیر پیدا می کنند. زمانی که ساس ها در تخم هستند، سمپاشی ساس در اکثر مواقع بی اثر خواهد بود. مخصوصا زمانی که خودتان سمپاشی ساس را انجام بدهید. درواقع برای کشتن ساس ها دو راه کلی دارید. یکی این که خودتان این کار را انجام دهید و راه دوم این است که این کار را به یک تیم حرفه ای واگذار کنید. اگر خودتان این کار را انجام دهید ممکن است خیلی وقت گیر باشد و گاهی هم با شکست مواجه شود. برخی اوقات هم ساس ها برای مدتی از بین می روند ولی دوباره به منزل شما باز می گردند. پیشنهاد می شود در صورتی که می خواهید بهترین نتیجه را بگیرید این مقاله را حتما مطالعه کنید.

اگر مشکل شما حشراتی موذی از قبیل سوسک یا موش است نیز می توانید دیگر مقالات موجود در این وبسایت را مشاهده کنید. اطلاعات بسیار مفیدی درباره سمپاشی این موجودات در وبسایت ما وجود دارد. کارشناسان ما نتیجه سالها تجربه خود را به راحتی در اختیار شما قرار می دهند.

سمپاشی موش

سمپاشی سوسک

سمپاشی ساس تختخوابی کار پیچیده ای است. احتمال موفقیت شما در سمپاشی ساس بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله:

  • ساس ها تا چه حدی در خانه شما تکثیر و گسترش یافته اند.

  • چالش هایی که به مکان زندگی شما بستگی دارد. مثلا کثیفی، همسایه ای که با همین مشکل مواجه است، توانایی همکارایی همسایگان برای سمپاشی ساس تختخوابی.

 

 

سمپاشی ساس bedbug spray

 

سمپاشی ساس تختخوابی

موفقیت در کنترل کامل ممکن است بین 2 هفته تا 3 ماه طول بکشد. هر همسایه ای باید نقش خود را در سمپاشی ساس ایفا کند و همکاری کند.

قبل از این که شروع به سمپاشی ساس تختخوابی کنیم، ابتدا باید تمام مراحل را در یک تقویم بنویسیم. مراحل زیر برای شروع کردن سمپاشی ساس به شما کمک می کنند:

  1. مشخص کردن مشکل

  2. انتخاب یک استراتژی

  3. جلوگیری از گسترش ساس ها

  4. آماده شدن برای سمپاشی ساس تختخوابی

  5. کشتن ساس های تختخوابی

  6. ارزیابی و جلوگیری از بازگشت ساس ها

سمپاشی ساس تختخوابی bedbug spray

کشتن حشرات و سمپاشی ساس تختخوابی

قبل از این که شروع به سمپاشی ساس تختخوابی کنیم ابتدا مطمئن می شویم که تمام روش ها ایمن، موثر و قانونی هستند. قبل از انتخاب روش سعی می کنیم روشهای غیر شیمیایی را برای سمپاشی ساس درنظر بگیریم. بعضی از این روش ها نسبت به بقیه مفیدتر هستند. به عنوان مثال گاهی اوقات به جای سمپاشی از گرمادهی استفاده می کنیم. این روش به این صورت است که لباس ها و دیگر اشیاء به وسیله خشک شویی در دمای بسیار بالایی قرار داده می شوند. پس از انجام این کار و قرار گرفتن در دمای مناسب ساس ها خواهند کشته می شوند.

یک روش دیگر هم با سرد کردن انجام می شود که مشابه با روش گرمادهی است. علاوه بر این از تمیزکننده های بخاری هم استفاده می شود تا در گوشه کنار دیوار ها و سوراخ ها استفاده شود. به این ترتیب ساس های پنهان شده کشته می شوند.

 

مشخص کردن مشکل

شرکت سمپاشی یاران سبز ابتدا مکان هایی که ساس ها در آن گسترش یافته اند را مشخص می کند. سپس به محل های نزدیک در اطراف منطقه می رویم تا بفهمیم تا چه حدی این تکثیر گسترش یافته است. پس از انجام این کار تشخیص می دهیم که دقیقا چه نوع ساس وجود دارد. به این ترتیب از نوع سم مناسب برای سمپاشی ساس تختخوابی استفاده می کنیم.

 برای این که تشخیص دهیم دقیقا چه نوع ساس وجود دارد، ابتدا یک نمونه برداری انجام می دهیم. این نمونه به یک متخصص در زمینه حشره شناسی نشان داده می شود. متخصصان حشره شناسی در زمینه کنترل حشرات آموزش های لازم را دیده اند و مکان زندگی شما را می شناسند. به این ترتیب برای مرحله سمپاشی ساس آماده می شویم.

انتخاب یک استراتژی

در شرکت سمپاشی یاران سبز با استفاده از تقویم مراحل مختلف سمپاشی ساس تختخوابی مشخص می شود. در ادامه مراحل سمپاشی ساس را معرفی می کنیم. ابتدا برنامه ریزی می کنیم تا تمام مراحل سمپاشی ساس تختخوابی را انجام دهیم. از نظارت بلند مدت استفاده می کنیم تا مطمئن شویم تمام ساس ها از بین رفته باشند.

جلوگیری از گسترش ساس ها

هر چیزی که از اتاق شما خارج می شود در درون کیسه های پلاستیکی قرار می گیرد. سمپاشی ساس روی این اشیا انجام می شود. اشیائی که انجام سمپاشی ساس روی آن ها امکان پذیر نیست، در درون کیسه هایی قرار میگیرد و زمان معینی طی می شود. به این ترتیب بعد از گذشتن زمان معینی تمام ساس ها خواهند مرد.

هر بار که از جاروبرقی استفاده می شود، محل ذخیره آن خالی خواهد شد و درون پلاستیک قرار میگیرد. اگر خودتان قادر به انجام سمپاشی ساس نیستید و انواع مختلف سم ها را نمی شناسید، به شما پیشنهاد می کنیم از یک شرکت سمپاشی ساس تختخوابی کمک بگیرید.

آماده شدن برای سمپاشی ساس

قبل از این که به سمپاشی ساس تختخوابی اقدام کنید، بهتر است ابتدا این کارهای آمادگی را انجام دهید. سپس با یک شرکت سمپاشی ساس تختخوابی تماس بگیرید تا این کار را به درستی برای شما انجام دهند. انجام دادن سمپاشی ساس توسط خودتان خیلی وقتگیر است. در بسیاری مواقع این کار با شکست مواجه می شود و ساس ها به منزل شما بازخواهند گشت. بنابرین استخدام یک فرد حرفه ای برای انجام سمپاشی ساس تختخوابی یک کار مقرون به صرفه و تضمینی است.

ارزیابی و جلوگیری از بازگشت بعد از سمپاشی ساس

تخت خواب ها بررسی می شوند که در آن ها هیچ ساسی وجود نداشته باشد. این کار بعد از سمپاشی ساس تختخوابی  هر 7 روز یک بار انجام می شود. زیرا ممکن است هنوز هم تخم های این ساس ها بعد از سمپاشی ساس وجود داشته باشند. شرکت سمپاشی یاران سبز دارای خدمات پس از فروش است و درصورتی که بعد از سمپاشی ساس تختخوابی، ساس ها به منزل شما بازگشتند، بدون هزینه این مشکل را برای شما برطرف می کند. می توانید انجام سمپاشی برای حشرات خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید.

سمپاشی ساس bedbug spraying

چرا باید سمپاشی ساس تختخوابی را انجام دهید

ساس های تختخوابی موجوداتی کوچک و قهوه ای هستند که زندگی شان به خون دیگر موجودات بستگی دارد. ساس های بالغ بدن های کشیده ای دارند و به اندازه یک تخم سیب هستند. بعد از این که از خون شما تغذیه می کنند بدنشان قرمز رنگ و کشیده می شود. ساس ها پرواز نمی کنند اما می توانند به سرعت روی زمین حرکت کنند و درون دیوارها و تخت ها پنهان شوند. ساس های ماده می توانند هزاران تخم را حمل کنند.

علاوه بر این که این حشرات بسیار تنفر انگیز هستند، اما از نظر بهداشتی نیز بسیار خطرناک اند. بعد از این که از خون شما تغذیه می کنند موادی را به داخل بدن شما تزریق می کنند. این مواد باعث خوارش و بیماری های پوستی خواهد شد. امکان انتقال هپاتیت B به وسیله ساس ها وجود دارد.

هیچ شکی وجود ندارد که شما نمی توانید تخت خودتان را با ساس ها تقسیم کنید. بنابراین اگر دوست دارید که هر چه سریعتر از شر ساس ها خلاص شوید حتما از متخصصان سمپاشی ساس مشاوره بگیرید.

ساس ها چه زمانی شما را گاز می گیرند

ساس های تختخوابی عموما در شب ها شما را نیش می زنند. اکثرا زمانی شما را نیش می گیرند که خواب باشید. زیرا در هنگام خواب متوجه نیش ساس ها نخواهید شد و آن ها بعد از نیش زدن ایمن خواهند بود. سمپاشی ساس یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از این مسئله است. ساس ها بین 3 تا 10 دقیقه از خون شما تغذیه می کنند و به صورتی که متوجه نشوید شما را ترک می کنند.

شرکت سمپاشی یاران سبز با متخصصین مجرب در زمینه ساس ها به سرعت این حشرات را از منزل شما بیرون می کند. شما می توانید برای جلوگیری از تکثیر یا نفوذ ساس ها به تختخواب و منزل خود از روش سمپاشی ساس استفاده کنید. سمپاشی ساس تختخوابی هیچ آسیبی به اشیا شما نخواهد زد و نیازی به نگرانی نخواهید داشت. البته این مسئله در زمانی که خودتان سمپاشی ساس تختخوابی را انجام دهید درست نخواهد بود.

 

 

پانوشت: سمپاشی ، سمپاشی ساس ، سمپاشی ساس تختخوابی ، سمپاشی منازل ، سمپاشی سوسک ، سمپاشی موش ، سمپاشی سوسک ریز ، شرکت های سمپاشی دارای مجوز ، شرکت سمپاشی

وجود آفاتی نظیر؛ سوسک، پشه یا مگس و ... در محیط داخلی فروشگاه و یا رستوران ها باعث بروز مشکلاتی به لحاظ بهداشتی می شود. این مکان ها به دلیل تولید مواد غذایی بسیار آسیب پذیر هستند و آفاتی نظیر سوسک ، موش و ... می توانند با هجوم به مواد خوراکی؛ ویروس ها را به انسان منتقل کنند ؛که این مسئله اعتبار و رزومه محل مورد نظر را شدیدا تخریب می کند. با توجه به این مسئله که رعایت استاندارد های بهداشتی در فروشگاه و رستوران ها از اهمیت بسیاری برخوردار است، در نتیجه باید از ورود آفات ،جوندگان و ... به این محیط ها جلوگیری نمود . عملیات سمپاشی آخرین روش مبارزه می باشد که به دلیل موثر نبودن اقداماتی نظیر بهداشت محیط ، نظافت ، بهسازی و رفع هر گونه منبع آلوده ،ضروری می باشد. ممکن است محل مورد نظر به دلیل داشتن نوزادان سوسری در کپسول ها و تخم دیگر حشرات ، همچنین دور بودن حشرات از محیط احتیاج به سمپاشی مجدد داشته باشد. از بین بردن آفات توسط متخصصان سمپاشی یاران سبز ،با هدف حداکثر تاثیرو حداقل قیمت صورت می گیرد که مانع آسیب رسانی به انسان ،گیاهان و شرایط محیطی می شود. اقداماتی که برای پیشگیری از ورود آفات باید صورت گیرد :

1- تمامی منافذ ، درزها وخوردگی های چوب، محل مورد نظررا بپوشاند.

2- تنها با گذاشتن طعمه برای آفت مورد نظر نمی توان آن را از بین برد.

3- با کمک گرفتن از کارشناسان نوع آفات و نوع سم را مشخص کنید.

4- تمیز نگاه داشتن محل برای جلوگیری از ورود آفات بسیار اهمیت دارد.

5- در صورت امکان ،مواد غذایی را از محل مورد نظر خارج کرده و یا روی آن را بپوشانید.

6- برای جلوگیری از حمله آفات باید قبل و بعد از انبار مواد غذایی و محیط را سمپاشی کنید.

اقداماتی که در سمپاشی فروشگاه و رستوران ها باید رعایت شود :

1. شناسایی کلنی های فعال

2. مسدود کردن کلنی ها

3. معدوم سازی لاشه ها اقداماتی که پس از سمپاشی ساختمان باید صورت گیرد :

1- از تماس دست و بدن کودکان با دیوارهای آغشته به سم جلوگیری نمایید.

2- در صورت آغشته شدن مواد غذایی و آب به مواد سمی، از مصرف آن خودداری کنید.

3- برای جلوگیری از ورود حشرات و جانوران موذی دریچه ی فاضلاب را بپوشانید.

4- تمیز نگاه داشتن محل برای جلوگیری از ورود آفات بسیار اهمیت دارد.

5- پس از انجام مراحل سمپاشی و قبل از استفاده محل سمپاشی شده، ابتدا محل مورد نظر را شست و شو نمایید.

6- کنترل جهت اطمینان از نتایج بدست آمده با استفاده از روش های پاک سازی محیط ، بهبود شرایط و ساختمان و سایر اقدامات ،زیر نظرشرکت سمپاشی یاران سبز صورت می گیرد.

7- در صورت نیاز به سمپاشی چند مرحله ای حتما اقدام به سمپاشی مجدد نمایید زیرا اگر آفات بصورت موقت از محل دور شده باشد یا به دلیل قرار داشتن در کپسول ها با سم تماس پیدا نکرده باشند با سمپاشی مجدد آفات کاملا از بین خواهند رفت.

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما


سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد سمپاشی منازل در اصفهان |100% تضمینی | بروز رسانی اردیبهشت ۱۴۰۰ چه می دانید؟

دوست عزیز سمپاشی یاران سبز با بیش از 10 سال تجربه در ضدعفونی جهت کرونا و سمپاشی حشرات آماده خدمت رسانی می باشد.


آیا در مورد سمپاشی اطلاعات کافی دارید؟

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


پرداخت وجه، به چه صورت است ؟

دوست عزیز پس از ثبت سفارش شما فاکتور فروش صادر می شود و پس از واریز وجه، سفارش شما برای واحد پشتیبانی و خدمات دستور کار صادر می شود.


جستجو

No Internet Connection