سمپاشی مایت

سمپاشی مایت | بروز رسانی اردیبهشت ۱۴۰۰ .

 

 mites spraying

 

مایت ها انواعی از حشرات هستند که تقریبا در همه جای زمین یافت می شوند. این حشرات میکروسکوپی فقط در سایزها ی بزرگتر با چشم مسلح قابل رویت هستند. طول مایت ها در حدود2 میلی مترمی باشد که روی بدن آنها موهای درشتی وجود دارد. مایت ها در جاهای گرم که گرد و غبار وجود دارد بیشتر دیده می شوند. مایت ها انواع مختلفی دارند که معمولا از مواد غذایی تغدیه می کنند. گیاهان مانند چمن ها، درختان از عوامل دیگر جذب مایت ها هستند.

در صورت مشاهده هر گونه علائم مانند خارش در سطح پوست، باید سریعا به پزشک مراجعه شود نمونه برداری های لازم انجام شود، در غیر اینصورت ممکن است علادم بیماری کاهش یافته و فرد مزمن شود. این فرد می تواند ناقل بیماری باشد. از دیگر اقدامات مهم سمپاشی مایت می باشد. حتما از افراد متخصص مشاوره بگیرید و در صورت تصمیم به سمپاشی، از شرکت های سمپاشی دارای مجوز کمک بگیرید. شرکت سمپاشی یاران سبز از شرکت های سمپاشی دارای مجوز در تهران می باشد که با سمپاشی حرفه ای خدمات خوبی ارائه می دهد. سمپاشی مایت نیز از جمله خدمات یاران سبز می باشد که درمحدوده تهران، کرج و حومه انجام می شود. .

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما


سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد سمپاشی مایت | بروز رسانی اردیبهشت ۱۴۰۰ چه می دانید؟

دوست عزیز سمپاشی یاران سبز با بیش از 10 سال تجربه در ضدعفونی جهت کرونا و سمپاشی حشرات آماده خدمت رسانی می باشد.


آیا در مورد سمپاشی اطلاعات کافی دارید؟

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


پرداخت وجه، به چه صورت است ؟

دوست عزیز پس از ثبت سفارش شما فاکتور فروش صادر می شود و پس از واریز وجه، سفارش شما برای واحد پشتیبانی و خدمات دستور کار صادر می شود.


جستجو

No Internet Connection